Nasze realizacje - co zyskują nasi klienci.


Kopalnie odkrywkowe

Naszymi klientami są kopalnie odkrywkowe granitu, bazaltu, malafiru i parfiru. Z powodzeniem stosujemy Power Optimizer w układach zasilania największych kruszarek wstępnych typu Hydrocone 4000 i 4800. Uzyskaliśmy oszczędności w zużyciu energii elektrycznej na poziomie 23%. Oprócz uzyskanych oszczędności klienci docenili również zdecydowany spadek temperatury kabli zasilających i zmniejszenie wartości prądów rozruchowych. Co z punktu widzenia pracy zespołów utrzymania ruchu ma równie wymierną wartość jak obniżenie wartości rachunku za energię elekrtyczna.


Betoniarnie

Betoniarnie i zakłady produkujące kostkę i galanterię betonową po zastosowaniu Power Optimizera zmniejszyły koszty produkcji związane ze zużyciem energii elektrycznej o 16%. Konstrukcja i jakośc wykonania Power Optimizera pozwala na stosowanie go nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Nie przeszkadza mu ani zapylenie ani wysokie temperatury otoczenia.


Kompresory i stacje sprężonego powietrza

Sprężone powietrze jest bardzo często i chętnie wykorzystywanym medium. Sprężone powietrze z powodzeniem konkuruje z urządzeniami, mechanicznymi, elektrycznymi, hydraulicznymi. Powodem tego własności fizyczne i chemiczne powietrza, które w efekcie tworzą zalety sprężonego powietrza jakimi są: łatwość transportu, łatwość magazynowania, sucha i czysta praca, pewność działania, bezpieczne w użyciu, racjonalne i ekonomiczne w użyciu przy jednoczesnej prostocie użytkowania, możliwość przeciążenia, szybkość działania, bezstopniowa regulacja. Niestety produkcja sprężonego powietrza stanowi procentowo znaczący udział w całości kosztów energii elektrycznej większości zakładów produkcyjnych. Stosując Power Optimizer uzyskujemy oszczędności od 13% do 16% w zależności od typu kompresora i układu kompresorowni. Rozmiary naszego urządzenia w większości przypadków umożliwiają zamontowanie go wewnątrz kompresora.


Pompy

Wśród naszych klientów znajdują się czołowe zakłady chemiczne, petrochemiczne, spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne – firmy lokalne oraz międzynarodowe koncerny. Bez względu na typ stosowanych przez klientów pomp Power Optimizer zamontowany w układzie zasilania pompy lub całej pompowni generuje średnio oszczędności na poziomie 14%.


Chillery - schładzacze cieczy

W różnych gałęziach przemysłu i pracach badawczych istnieje potrzeba stosowania urządzeń chłodzących i stabilizujących temperaturę takich mediów jak powietrze, woda, glikol, olej, różnego rodzaju roztwory kwasów, zasad i innych substancji chemicznych. Najczęściej wykorzystuje się do tego celu standardowe konstrukcje oferowane przez dystrybutorów urządzeń chłodniczych. Wśród naszych klientów są galwanizernie, producenci towarów z tworzywa sztucznego, firmy zajmujące się obróbką metali, zakłady chemicznea, farmaceutyczne, przetwórnie owoców i warzyw itp. Po zastosowaniu Power Optimizera uzyskali 13% oszczędności.


Wtrysk tworzyw sztucznych

Formowanie wtryskowe to technika formowania tworzyw sztucznych polegająca na wtryskiwaniu stopionego tworzywa do formy, w której zastyga ono w tzw. wypraskę. Formowanie wtryskowe (krótko: wtrysk) jest cyklicznym procesem przetwórstwa tworzyw sztucznych w postaci granulatu. Ze względu na swoją złożoność procesem bardzo energochłonnym. Nasi klienci po zastosowaniu Power Optimizera uzyskali od 12% do 14% oszczędności w zależności od rodzaju wtryskarki.


Restauracje i obiekty gastronomiczne

Restauracje to nie tylko miejsce w którym chcemy miło spędzić czas w dobrym towarzystwie, to przede wszystkim obiekty zużywające energię elektryczną. W restauracjach naszych klientów z powodzeniem stosujemy Voltage Optimiser. Średnie oszczędności generowane przez nasze urządzenia oscylują w okolicach 16% a inwestycja powinna się zwrócić w ciągu 10 mc.


Sklepy małe i duże

Naszymi kliemntami są zarówno małe sklepy jak i sieci handlowe. W sklepach naszych klientów bez względu na to czym handlują stosujemy oba nasze rozwiązania. W zależności od mocy obiektu odpowiednio Power Optimizer lub Volage Optimizer. Rachunki za energię elektryczną zmniejszyły się od 13% do 17% w zależności od specyfiki sklepu.


Hotele

W hotelach naszych klientów podłaczenie Power Optimizera do układów klimatyzacji przyniosło 17% oszczędności. Zastosowanie Volatage Optimizera w instalacji kuchennej dało dodatkowe 14% oszczedności. Voltage Optimizer wygenerował również oszczędności rzędu od 11% do 17% na oświetleniu w zależności od zastosowanego źródła światła.


Biurowce

Nowoczesne powierzchnie biurowe to przedewszystkim oświetlenie, komputery i klimatyzacja. Nasi klienci którzy zastosowali Voltage Optimizer w swoich instalacjach uzyskali oszczędności na poziomie 16%.


Apteki

Zastosowaliśmy Voltage Optimizer na obwodach oświetleniowych i układach chłodziarek. Nasi klienci zaoszczędzili 17% a zwrot z poniesionych inwestycji nastąpi w 12 mc.


Baseny

Stosując Voltage Optimizer na obwodach oświetleniowych klienci uzyskali oszczędności na poziomie 13%. Power Optimizer podłączony został do układów pomp i wentylacji wygenerował oszczędności na poziomie 14%. Uzyskane oszczędności połączone z preferencyjnym finansowaniem inwestycji stanowią bardzo atrakcyjną ofertę dla wszystkich klientów.


Profesjonalne kuchnie

Zastosowany ISOKOR CLEANER, szybko i dokładnie wyczyścił okapy kuchenne, blaty robocze, piece i podłogi. Bez szorowania bez niechcianych zapachów. ISOKOR LM odkamienił piece konwekcyjne i armaturę kuchenną. Zabezpieczenie powierzchni ISOKOR METAL PLASTIC zdecydowanie przyspiesza czyszczenie i ułatwia utrzymanie kuchni w idealnej czystości.


Łazienki hotelowe

Zastosowany ISOKOR LM, szybko i dokładnie usuwa osady z mydła i kamienia. ISOKOR CLEANER wyczyścił armaturę łązienkową, lustar, ściany i podłogi. Oba środki z powodzeniem zastępują powszechnie stosowane środki czystości. Zabezpieczenie powierzchni szklanych i szkliwionych środkiem ISOKOR GLASS przyspiesza czyszczenie i ogranicza zurzycie środków czyszczących.


Meble tapicerowane

ISOKOR CLEANER okazał się idealnym środkiem do czyszczenia mabli tapicerowanych prawie "na sucho". Bez względu na to jaki materiał był czyszczony wystarczyło nanieść środek atomizerem, odczekać i odkurzyć. Idealnie usuwa wszeklie plamy z tapicerki materiałowej, sztucznej i prawdziwej skóry. Zabezpieczenie powierzchni mebli środkiem ISOKOR LOTOS przyspiesza czyszczenie i ogranicza zurzycie środków czyszczących.


Obiekty zabytkowe

ISOKOR CLEANER okazał się idealnym środkiem do wyczyszczenia zabytkowych elewacji. Jako środek na bazie wody zyskał akceptację konserwatora zabytków. Bez względu na to z jakiego materiału wykonana była elewacja wystarczyło nanieść środek atomizerem, odczekać i spłukać gorącą wodą pod ciśnieniem. Zabezpieczenie powierzchni mebli środkiem ISOKOR SW i ISOKOR ECO PROFI zabezpiecza elewację przed niechcianą wilgocią i brudem.


Elewacje i ogrodzenia

Bez względu na rodzaj i materiał z którego wykonanana została czyszczona elewacja, naniesienie ISOKOR CLEANER, odczekanie i spłukanie środka gorącą wodą pod ciśnieniem zostało ocenione jak wyjątkowo skuteczne. Dodatkowo zarządcy nieruchomości zabezpieczają swoje elewacje środkami ISOKOR ANTIGRAFFITI ISOKOR SW i ISOKOR ECO PROFI.


Zabezpieczenie przed GRAFFITI

Ze względu na prostotę nakładania jak i stosunkowo niewielkie koszty materiału potrzebne do wykonania zabezpieczenia ISOKOR ANTYGRAFFITI jest bardzo popularnym środkiem zabezpieczającym przed wandalizmem związanym z graffiti.


Zabezpieczenie karoserii samochodowej

Zawsze czysty i błyszczący samochód, do zrobienia przy użyciu ISOKOR CAR-SET. Silny efekt lotosu uzyskany po nałożeniu warstwy nano, powoduję że samochód mniej się brudzi, zabrudzenie nie przywierają mocno, usunięcie owadów i ptasich odchodów nie stanowi żadnego problemu.


Przyczepy campingowe

Czyszczenie i zabezpieczenie przyczep Campingowych. Czyste, bez mchu i plam. Do wyczyszczenie zastosowano ISOKOR LM i ISOKOR CLEANER. Po wyczyszczeniu zabezpieczono ISOKOR PLASTIC-METAL.


Łodzie i jachty

Wyczyszczenie jachtu czy żaglówki po zesonie jest sporym wyzwaniem. Ale nie dla nas wszelie naloty i osady zostały usunięte ISOKOR LM, reszta powierzchni doczyszczona ISOKOR CLEANER. Zabezpieczenie zostało zrobione ISOKOR PLASTIC-METAL, pokład i elementy drewniane ISOKOR PROFI i ISOKOR WOOD.